Wine Solution

DOPRAVA

Blanka Lemonová

Blanka Lemonová

Obchod | Prodej| Doprava
Tel : (+420) 728 199 743 
Email : market@winesolution.cz

Drazí zákazníci,

chápeme důležitost spolehlivé a bezpečné přepravy, pokud jde o doručení našich výjimečných vín až k vašim dveřím. Proto spolupracujeme výhradně s důvěryhodnými dopravci, kteří splňují naše přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Náš logistický tým se věnuje pečlivému řízení každého kroku procesu dodání. Od okamžiku, kdy je vaše objednávka zadána do konečného místa určení, upřednostňujeme bezproblémovou přepravu vašich vín.

Ujišťujeme vás, že všechny informace týkající se množství a cen jsou smluvní, což zaručuje transparentnost a klid. Navázáním pevných partnerství s našimi dopravci jsme schopni vyjednat ty nejlepší možné podmínky pro přepravu vína. Naše dobře zavedené vztahy a smluvní ujednání nám umožňují spolehnout se na naše vážené přepravce, kteří zajišťují rychlé a bezpečné dodávky. Ve společnosti Wine Solution jsme hrdí na svůj závazek k dokonalosti v každém aspektu našich služeb a doprava není výjimkou.

Rozumíme hodnotě vaší investice do vína a náš specializovaný tým neúnavně pracuje na tom, aby vaše objednávky dorazily v perfektním stavu, připravené k ochutnání. Zažijte pohodlí a klid, které přináší naše pečlivě sestavená dopravní síť. Pohodlně se usaďte, odpočiňte si a nechte nás, abychom se postarali o logistiku, zatímco si budete užívat nádhernou cestu našich výjimečných vín z vinice až k vašemu stolu.

Co znamená implementace – spedice a  jak vypadá přeprava zboží?

Rozdělili bychom to do několika následujících bodů.

1) Společná komunikace ohledně průběžných informací, dotazů.

2) Upřesnění a výběr vína, se kterým Vám rádi pomůžeme.

3) Množství odebraného vína – palety, bedny, expresní rozvoz – auto, kamion, kontejnerová doprava.

4) Řešení ceny na základě předložených a zaslaných ceníků spolu s návrhem ceny za dopravu.

5) Papírování, platba, doprava. V těchto krocích společně projdeme vše důležité, domluvíme se na potřebných informacích a zkoordinujeme naši spolupráci až do finále.

Na zdraví, tým Wine Solution Team