Wine Solution

Nová generace vína

kterou Vám doručíme do celého světa…

Naše poslání

Wine Solution

Je hrdým exkluzivním prodejcem prémiových vín, vytvořených s péčí a odborností v srdci Moravy z České republiky. Naším posláním je sdílet jedinečné chutě a výjimečnou kvalitu našich oceněných vín se světem. Snažíme se vytvářet trvalá partnerství s distributory a milovníky vína po celém světě, kteří sdílejí naši vášeň pro umění výroby vína. Naším cílem je přinést esenci úrodné půdy Moravy, bohatou historii a jedinečné vinařské tradice do všech koutů světa. Připojte se k nám v našem poslání tvořit svět chutnější a radostnější místo, jeden doušek po druhém.

Nejspracovávanější odrůdy vína

Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Muškát moravský, Sauvignon, Modrý Portugal, Rulandské modré, Frankovka, Zweigeltrebe a mnoho dalších…

Úspěchy

Ocenění v roce 2022

Všechna oceněná vína pro letošní ročník soutěže jsou z ročníku 2021

Vinalies
Internationales
Paris

Zlatá medaile  PÁLAVA – výběr z hroznů (25/21)

Vinalies
Internationales Paris

Stříbrná medaile HIBERNAL – pozdní sběr

Podívejte se jaká ocenění a prvenství se nám podařilo získat

Ukázka procesu

Držíme se poctivých postupů

Vínu rozumíme, ročně jej stočíme více než 5 milionů litrů.

Sklizeň

Naše hrozny jsou pečlivě ručně sbírány během nejlepší doby zralosti, aby byla zajištěna optimální chuť a kvalita. Věříme, že kvalita vína začíná na vinici, a proto věnujeme výběru hroznů pro naše jedinečné víno maximální péči.

Drcení a lisování

Po sklizni jsou hrozny okamžitě převezeny do našeho nejmodernějšího zařízení, kde projdou šetrným drcením a lisováním. Tento proces zajišťuje, že se z hroznů extrahuje pouze ta nejlepší šťáva, což má za následek čistý a aromatický základ našeho vína.

kvašení

Jakmile je šťáva extrahována, je následně fermentována pomocí naší jedinečné metody, která maximalizuje vývoj chuti a aroma. Pečlivě sledujeme proces kvašení, abychom zajistili, že se víno dokonale vyvíjí a bude nejvyšší kvality.

Stárnutí a stáčení

Po fermentaci víno zraje v dubových sudech, tancích aby se ještě více zvýraznila chuť a komplexnost. Jakmile víno dozraje k dokonalosti je plněno do našich značkových lahví a označeno s maximální péčí a pozorností k detailu, připravené k tomu, aby si ho mohli vychutnat milovníci vína po celém světě.

Informace o doručení

Transport

Ve společnosti Wine Solution nabízíme celostátní přepravu vína do celého světa.

Naše přepravní možnosti zahrnují kamionovou dopravu, paletovou přepravu, nebo kontejnerovou přepravu, a další způsoby dopravy, abychom zajistili doručení vaší objednávky k vám včas a ve skvělém stavu.

Specializujeme se na dodávky vína velkoobchodním zákazníkům, a nemáme problém s běžnými kamionovými dodávkami.

Nabízíme také paletové dodávky v krabicích, ale raději se zaměřujeme na větší objednávky. Náš tým tvrdě pracuje, aby zajistil, že vaše víno je přepravováno bezpečně a efektivně.

Používáme nejmodernější vybavení a technologie, abychom zajistili, že s vaší objednávkou bude zacházeno opatrně.

Ať už hledáte přepravu jedné palety nebo plného kontejneru, máme zdroje a odborné znalosti, abychom vyhověli vašim potřebám. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více o našich službách přepravy vína a o tom, jak vám můžeme pomoci dostat vaše víno tam, kam potřebuje.

Jsme také schopni míchat a spárovat vína podle vašich specifických potřeb, s minimálním objednacím množstvím jedné palety.

Rádi vyhovíme vašim požadavkům a nabídneme vám výběr na míru.

Dále také nabízíme archivní vína a vína z limitovaných edic, které samozřejmě rádi dodáme v omezeném množství.